Ziemniaki pakowane w workach i siatce

Jedną z największych zalet ziemniaków jest ich wszechstronność kulinarna. Mogą być gotowane, pieczone, smażone, duszone, a nawet grillowane. Są składnikami zup, sałatek, placków oraz mogą być podawane w formie frytek lub purée. Zawierają znaczną ilość witamin, takich jak witamina C, witaminy z grupy B oraz minerałów. Co więcej, są również doskonałym źródłem błonnika pokarmowego, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Ceniony na rynku polskim, jak i zagranicznym, lider branży rolniczo-spożywczej Agrosad oferuje wysokiej jakości ziemniaki pakowane. Producent gwarantuje świeżość i doskonały smak ziemniaków oraz dba o to, aby produkty opuszczające jego magazyny, spełniały najwyższe standardy jakości. Należy pamiętać, że staranne pakowanie ziemniaków ma kluczowe znaczenie dla utrzymania jakości i trwałości warzyw.
ziemniaki jadalne w worku
ziemniaki jadalne w worku

Ziemniaki w opakowaniu - wygoda i łatwość przechowywania

Pakowanie ziemniaków pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzeń mechanicznych i chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy kurz, szczególnie w trakcie transportu i przechowywania. Dodatkowo ziemniaki w siatce są bardziej chronione przed zanieczyszczeniami. To przyczynia się do przedłużenia trwałości tych znakomitych warzyw. Ziemniaki jadalne w workach i siatce są dostępne w różnych rozmiarach opakowań, co umożliwia Klientom wybór odpowiedniej ilości produktu według ich potrzeb. Dla niektórych Klientów optymalną opcją są ziemniaki w opakowaniach jednostkowych dostępne w hurcie. Ziemniaki pakowane w worek są także produktem niezwykle łatwym do przenoszenia, a ich poręczny format ułatwia składowanie ich w spiżarni. Bardzo ważne są odpowiednie warunki przechowywania - należy trzymać je w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Ziemniaki wczesne w siatce lub workach

Firma Agrosad oferuje nie tylko późniejsze odmiany ziemniaków, ale także posiada w swojej ofercie ziemniaki wczesne pakowane w workach lub siatkach. Ich skórka jest bardzo cienka i delikatna, a miąższ kremowy. Dodatkowo ze względu na krótszy okres wzrostu, zawierają z reguły więcej witaminy C. Są również bardziej soczyste i wymagają krótszego czasu gotowania w porównaniu do późniejszych odmian, co sprawia, że są chętnie wybierane przez szerokie grono konsumentów. Wczesne ziemniaki jadalne w siatce to dla wielu osób idealny dodatek do wiosennego obiadu - koniecznie posypane koperkiem.
ziemniaki jadalne w worku
ziemniaki jadalne

Ziemniaki - siatka pełna zdrowia dostępna w supermarketach

Ziemniaki w siatkach od Agrosadu trafiają na półki najpopularniejszych supermarketów w całej Polsce. W całym kraju, a nawet za granicą, doceniane są nasze zdrowe i smaczne warzywa. Dzięki temu konsumenci mają szeroki wybór miejsc, w których mogą zakupić starannie wyselekcjonowane i świeże ziemniaki. Zawsze, kiedy najdzie ochota na placki ziemniaczane czy frytki, można szybko sięgnąć po nasze ziemniaki jadalne w worku. Serdecznie zapraszamy do zakupów!