Kapusta młoda - sprzedaż hurtowa

Agrosad to dystrybutor kapusty młodej i lider na polskim rynku spożywczym. Zajmuje się skupem i sprzedażą hurtową wielu pysznych, zdrowych warzyw. Kapusta młoda jest szczególnym przypadkiem, ponieważ jest to wersja sezonowa. Pojawia się najwcześniej późną wiosną, w maju, ale najpopularniejsza staje się w czerwcu i lipcu. To uwielbiany w Polsce letni przysmak, który wykorzystuje się na wiele sposobów, np. jako dodatek do obiadu lub samodzielne danie. Agrosad gwarantuje wspaniałe letnie smaki kapusty młodej.
kapusta włoska hurt
kapusta włoska

Królowa letniej kuchni

Wczesna biała kapusta w formie małych jasno zielonych główek podbija serca Polaków każdego lata. Jej delikatny smak i aromat sprawiają, że staje się składnikiem mnóstwa przepisów: w wersji zasmażanej, w tradycyjnych gołąbkach czy bigosie bądź surówkach. Aby mieć pewność, że warzywo będzie zdrowe i świeże, warto skorzystać z oferty Agrosadu.

Starannie wyselekcjonowana kapusta młoda - hurt

Doskonałe na letnie gotowanie główki kapusty młodej w sprzedaży hurtowej to część atrakcyjnej oferty Agrosadu. Produkty oferowane przez tę firmę muszą spełniać wysokie wymagania. Są uprawiane w optymalnych warunkach, aby upewnić się, że będą zdrowe i smaczne. Dużą wagę przykłada się również do pakowania i transportu warzyw, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Kapusta młoda polska musi dotrzeć do Klientów świeża i gotowa do użycia w pysznym daniu.
hurt kapusty czerwonej
hurtownia kapusty włoskie

Świetny dystrybutor kapusty młodej

Agrosad oferuje najwyższej jakości, pyszne warzywa - ich produkty można spotkać w wielu popularnych w Polsce marketach i mniejszych sklepach. Współpracuje z największymi sprzedawcami w kraju, aby dostarczać wspaniałe artykuły spożywcze do wszystkich Klientów. Kapusta młoda, ziemniaki czy cebula - wszystkie te warzywa są profesjonalnie transportowane, przechowywanie i konfekcjonowane. Agrosad proponuje współpracę i chętnie wita nowych kontrahentów, z którymi działa w przyjaznych warunkach.