Kapusta włoska - hurtownia

Produkty Agrosadu królują na a półkach w marketach i sklepach warzywnych, a także w kuchniach różnych restauracji. Wiele z nich to odmiany kapusty, czyli lubianego w Polsce składnika tradycyjnych potraw, obiadowych surówek czy też farszy do pierogów i krokietów. Dużą popularnością cieszy się kapusta włoska, dostępna w sprzedaży hurtowej. Tworzy duże, okrągłe główki i wyróżnia się liśćmi, które są ciemnozielone i mocno chropowate. Mimo tego niecodziennego wyglądu, kontrastującego z odmianą białą, będzie świetnym wyborem przy gotowaniu. Świetnie sprawdzi się w klasycznych przepisach, takich jak gołąbki, bigos czy kapuśniak.
kapusta włoska hurt
kapusta włoska

Agrosad - dystrybutor kapusty włoskiej

Hurtownia kapusty włoskiej Agrosad to renomowana marka, uznana zarówno wśród rolników, jak i przedsiębiorców. W ciągu wielu lat działalności nabrała doświadczenia i wiedzy, które umożliwiają utrzymanie najlepszej jakości usług oraz świetnych relacji z kontrahentami. Skupowane przez nią warzywa, w tym kapusta włoska, pochodzą od plantatorów zapewniających idealne warunki uprawy - dbają o temperaturę, glebę i wszystkie inne czynniki, osiągając plony na najwyższym poziomie. Produkty od Agrosadu są starannie wyselekcjonowane, zdrowe i smaczne. Będą one doskonałym wyborem do zaopatrzenia sklepu, a także do wykorzystania w kuchni.

Kapusta młoda z Włoch

Nazwa tego warzywa odzwierciedla jego historię - faktycznie, powstało na południu Włoch, w basenie Morza Śródziemnego. Obecnie jest uprawiane właściwie na całym świecie, a to dlatego, że jest odporna na choroby, mrozoodporna, a przede wszystkim ma ogromne walory kulinarne i zdrowotne. Kapusta włoska charakteryzuje się mocniejszym, ostrzejszym smakiem, niż odmiana biała. Duszona, zasmażana czy też dodana do farszu - w każdej wersji nada potrawie interesującego aromatu. Na surowo sprawdzi się także jako składnik surówki, a jej karbowane liście będą oryginalnie wyglądać jako element dekoracyjny wystawnego dania.
hurt kapusty czerwonej
hurtownia kapusty włoskie

Kapusta włoska - skup

Poza sprzedażą hurtową kapusty włoskiej Agrosad zajmuje się również jej skupem. Jako lider na rynku spożywczym dba o to, by oferować jedynie produkty najlepszego sortu. Warzywa muszą być zdrowe i dorodne, a do tego zachwycać smakiem i aromatem. Agrosad to gwarancja atrakcyjnych cen i profesjonalnej współpracy.