Cebula żółta

Cebula żółta nie tylko dodaje potrawom wyjątkowego aromatu, ale jest także źródłem wielu cennych dla naszego organizmu składników odżywczych. Zawarta w niej witamina C wzmacnia odporność, a potas reguluje ciśnienie krwi. Wykazuje ona także właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Wspomaga obniżanie cholesterolu, wspiera zdrowe serce i kontrolowanie poziomu cukru we krwi. Ułatwia trawienie oraz działa antybakteryjnie.Aby w pełni cieszyć się korzyściami wynikającymi ze stosowania tego warzywa w diecie, warto pozyskiwać je od sprawdzonego dystrybutora cebuli żółtej.
Agrosad pozostaje niekwestionowanym liderem w branży warzywniczej. Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się na szeroką skalę zarówno produkcją, jak i sprzedażą hurtową żółtej cebuli. W naszej działalności możemy się poszczycić uznaniem zdobytym nie tylko na rynku krajowym, ale także zagranicznym.
dystrybucja kapusty czerwonej
dystrybutor kapusty czerwonej

Hurtownia żółtej cebuli, niezastąpionej w tradycyjnej Polskiej Kuchni

Długoletnie doświadczenie branżowe oraz stosowanie zaawansowanych metod upraw pozwala nam oferować płody rolne o doskonałej jakości. Jako hurtownia m.in. żółtej cebuli jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom zarówno mniejszych firm na potrzeby gastronomiczne, jak i dużych przedsiębiorstw sektora spożywczego. Starannie selekcjonowanie produkty umieszczamy w opakowaniach jednostkowych oraz zbiorczych. Dostarczamy przykładowo cebulę żółtą od 1 kg w siatce ochronnej, a także preferowany przez markety wariant w workach o wadze 15 kg.
Dysponujemy dogłębną wiedzą na temat uprawy i koncentrujemy się na najlepszych odmianach konsumpcyjnych. Hurt żółtej cebuli oznacza dla nas w praktyce przywiązywanie ogromnej wagi do jej świeżości i jednocześnie terminowości dostaw, jako klucz do osiągnięcia zadowolenia Klientów.

Agrosad - dystrybutor cebuli żółtej z nowoczesnym zapleczem infrastrukturalnym

Kupno bezpośrednio od producenta cebuli żółtej daje pewność, że nabywa się najlepsze warzywa. Agrosad dysponuje nowoczesnym zapleczem infrastrukturalnym - magazynami, halami produkcyjnymi oraz niezawodną flotą transportową. Regularne kontrole temperatury i wilgotności pozwalają nam na bieżąco monitorować świeżość produktów.
Do naszych priorytetów należy ekonomiczne zarządzanie procesami. Nieodzownym elementem w realizowaniu misji naszej firmy jest nie tylko posiadanie odpowiednio wyposażonych chłodni, ale także ciągłe rozwijanie zaplecza magazynowego.
hurt kapusty czerwonej
kapusta czerwona plantator

Wspieraj z nami ideę zrównoważonego rozwoju rolnictwa!

W szeroko zakrojonej dystrybucji żółtej cebuli silnie wspieramy ideę zrównoważonego rozwoju rolnictwa. Funkcjonujemy z poszanowaniem dla środowiska, minimalizując negatywny wpływ na naturalne zasoby. Inwestujemy w nowatorskie metody uprawy, redukując zużycie wody i energii, co przyczynia się do ograniczania naszego śladu ekologicznego.
Jako rodzimy dystrybutor m.in. cebuli żółtej, z dużym zaangażowaniem promujemy „Produkt Polski” w trakcie konferencji i wydarzeń targowych. Współdziałając z wykwalifikowanymi rolnikami, co jest gwarancją świeżego oraz wyrównanego surowca, organizujemy również specjalistyczne szkolenia dla naszych producentów.
Współpraca z Agrosad to postawienie na odpowiedzialną, krajową produkcję. Zachęcamy do wybrania smaku oraz jakości prosto z polskich pól!